Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Elmúltam 18 éves és agresszív...

Elmúltam 18 éves és agresszív görkorizok. Ha eltöröm valamim akkor a korházban fizetnem kell? És ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs jövedelmed, köss olyan bizosítást amely fizet a kórházi ellátásra is. Gondolom a szüleid ezt éppúgy finasnszíroznák, mint a napi ellátásádat.
2013. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha még tanulsz, akkor nem. de ha munkanélküli vagy, és diák sem, és tb-t sem fizetsz, akkor kell.
2013. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha nincs jövedelmed de már nem tanulsz, akkor a NAV-nál ki kell tölteni egy papírt, amin jelzed, hogy magad után szeretnéd fizetni a TB-t. Ott kapsz hozzá csekket, és minden hónapban 12-ig be kell fizetni az előző hónapot. 6ezer párszáz forint ha jól tudom. E nélkül nem érvényes a TB kártyád, fizetned kell és csak sürgősségi ellátást kapsz.
2013. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jah, ugyan semmi bevétele sincs, de tök logikus hogy a NAV azt várja, hogy feketén teremtsen elő 6-7 ezret. ez magyarország.


ettől függetlenül ajánlom neked h köss vmi biztosítást extrém sportra, mert ha valami durvább történik, milliós nagyságrendű is lehet a kórházi számla. nekem egyszer keresztszalag-műtét, egyszer porcleválás-műtét, egyszer meg bokaszalag-szakadás, a műtétek önmagában is többszázezres költségek, és akkor még hozzá a sok hetes kiesést is ...

2013. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze a 6-7 ezres TB-re nincs keret, de extrém biztosításra van. Hát ez aztán tényleg a legjobb párosítás. Aki nem tudja vállalni az extrém marhaságainak a következményeit (legyen az fizikai vagy anyagi) akkor ne csinálja. Ha mégis, akkor így járt....
2013. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!