Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Probléma az ha 15 évesen...

Probléma az ha 15 évesen elkezdek gyúrni?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy 15 évesen nem jó elkezdeni mert fejlődésben vannak az izmok, de az edző azt mondta, hogy 15 évesen a legjobb elkezdeni...

Kinek volt igaza?


2013. febr. 12. 16:01
 1/4 Osynho ***** válasza:
Ha okosan csinálod, semmi bajod nem lesz. Egyébként a testépítés lényege, hogy mindig fejlődésben legyenek az izmok! :D
2013. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ! Mit értesz gyúrás alatt? Ha azt, hogy külső súlyokkal aránytalanul terheled az izmokat és az ízületeket,akkor igen,káros. A kiegyensúlyozott saját súlyos edzés meg egyenesen hasznos!
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az edzőnek van igaza!

15 évesen már ellehet kezdeni edzeni ! :)

2013. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is 16 leszek, és itthon edzek..semmi bajom nem volt belőle, maximum annyi, hogy 1-2 hónap után lett egy kis kiállásom.

Eddig csak saját testsúllyal vagy fegyencedzés gyakorlatokkal nyomtam, de lassan beleviszek kisebb súlyzókat, mert bicepszre azzal lehet igazán :)

2013. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!