Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért töri fel a boxkesztyű a...

Miért töri fel a boxkesztyű a kezem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy vettem egy boxzsákot az fele annyi kilós mint én kb kicsit kevesebb (tudom ez kevés de majd megtöltöm jobban) gondolom nem ez miatt töri fel a kezemet elejinte csak kesztyűt húztam 10 percet ütöm folyamatosan akkor már elég szépen kivérez és 1-2 nap alatt gyógyul be . Na ezt nem tudom mi miatt van lehet hogy a kesztyű a vékony vagy rossz az anyag?Mert műbőr az nem tudom hogy baj-e (ha igen veszek másikat ) Vagy még a kezem nem szokott hozzá ehhez ? Köszi előre is a válaszokat!

2013. febr. 2. 12:38
 1/9 aikiboxer ***** válasza:

Azért, mert a kesztyű alá bandázst kell tekerni.

[link]

2013. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kesobb huztam ala vekony kesztyut es faslit az keves?
2013. febr. 2. 13:31
 3/9 anonim válasza:

Az. Muszáj bandázst használni, 1000 Ft-ért kapsz normálisat, nézz ilyen videókat: http://www.youtube.com/watch?v=rsnKtlOLcKE

Amúgy a műbőr nem tart sokáig, 1-2 év, de célnak megfelelhet. :D

2013. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kosz. Meggyoztel veszek.
2013. febr. 2. 14:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Kapod a liket xD
2013. febr. 2. 14:24
 6/9 anonim válasza:
Érdemes hosszút venni belőle: [link]
2013. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Azért töri fel a kezed, mert nem tudsz szabályosan ütni.

Ütéskor sokáig tartod a kezed a zsákon és lecsúszik. Amikor ütsz, villámgyorsan vidd is vissza a kezed a fejedhez. Pattanjon, mintha labda lenne. A csuklódra is vigyázz, mindig tartsd egyenesen és feszesen.

Egyébként én fáslit használok, az nekem tökéletes, soha nem vérzik a kezem...

Remélem tudtam segíteni.

Anita

2013. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anita te gondolom lány vagy? Nem ütsz akkorát. Amúgy már megoldódott jó volt a bandázs .
2013. máj. 1. 20:42
 9/9 anonim válasza:
Gyanitom hogy Anita nö létére sokkal nagyobbat üt ugyanis neki van fogalma a boxrol
2014. jan. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!