Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit tudtok arol hogy a Francia...

Mit tudtok arol hogy a Francia idegenlégioba mennyi idö után mennyi myugdijat kapnak a légiosok?

Figyelt kérdés
Van egy nem tull közeli ismerösöm mesélt sok mindent a légiorol és azt mondta (kicsit bevolt rugva) hogy 9 év után 6500 dollárt kapp havonta nem tudom mennyire igaz de ha tudotok valami elöre is kösz :)

2013. jan. 24. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha ott megtanulsz helyesen írni akkor mindenképp menj.... rád fér!
2013. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem rég volt egy fickóval interjú,ő 15 évig volt légiós, őrmesterként szerelt le,300.000ft a nyugdíja.

de most már úgy tudom vannak ilyen 3 éves hosszabbítások is,nem csak az 5 éves,és persze a rang sem mindegy amivel szerel.

2013. jan. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem kap annyit. A bérezésükről van infó a honlapjukon, régebben kíváncsiságból megnéztem, úgy emlékszem nem igazán voltam elájulva attól az összegtől amit kapnak.
2013. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 év után szerelhetsz le. Csak és kizárólag akkor kapsz nyugdíjat,ha lehúzod kint a 15 évet.

Hogy mennyi...arról pontos adat nincs. A honlapjukon pedig csak a juttatásokról írnak, ezredekre felosztva. :)

2013. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joezy válasza:
100%

A barátod tényleg részeg lehetett, ez az összeg képtelenség.

1: ha legióból mész nyugdíjba euróban kapod a nyugdíjat

2: a nyugdíj összege változó, függ a leszolgalt évektől és attól is , hogy mennyi missziód volt,valamint a munkakör is számít,pl.:ejtőernyősként függ az ugrások számától,viszont csekély különbséggel kapsz többet.

A nyugdíj korhataron emeltek, jelenleg 17 és fél év után mehetsz nyugdíjba és ha pl egy műszaki ezredben voltál, esetleg voltál 2-3 külszolgálaton, esetleg lenyomtal 3 évet Francia Guyanan, talán megüti a 700eurot a nyugdíjad. ...

De tetelezzuk fel , hogy sok missziót jársz és lehuzol 25 évet és ebből 20at 2REP-ben, akkor már talán megkapod a maximum nyugdíjat úgy 1300-1400 euro körül

2016. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!