Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Srácok! Gyúrok 95 kilós 193...

Srácok! Gyúrok 95 kilós 193 magas vagyok. Arányosan oszlik el rajtam minden, széles váll, keskeny derék. Hogy szálkásodjak?

Figyelt kérdés
Tömeget növeltem eddig, de már elégedett vagyok ezzel a súllyal, a hasamra jött fel felesleg így nem kockás, viszont széles vállam van keskeny derekam és meg van a V alak. De hogyan szálkásodhatnék gyorsabban? Vastag vagyok, de nem rajzolódik ki eléggé az izom.. :( mit csináljak?

2013. jan. 22. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
diétázz +heti 3 aerob edzés
2013. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jackson666 ***** válasza:
rengeteg amino szedése . vitamin és zsirégető.be kell iktatni kardió edzéseket.szénhidrátból visszavenni.intenzivebb edzéseket kell beiktatni. sok folyadék bevitel. nemszabad zabálni mértékel enni minőséget.
2013. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén! Mi a fos értelme van a kockahasnak?

Most ledobnék egy 10-est, nekem is kockahasam lenne, mert az kb ezen múlik. De akkor lennék 85 kg a 198 centimhez, szenvednék érte, fent kellene tartani, visszaesnék erőben, lemenne egy csomó izom, és belsőre ugyanaz az ember maradnék. De még vonzóbb sem lenne azáltal a testem, h kockás a hasam. Mert így sem lóg a hájam, definiált is a hasam, de nem az az überszálkás.....


Ne erre menjetek már rá és ne ez legyen már az elsődleges motiváció.

2013. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor szálkásítani kell.

Szénhidrátot fokozatosan csökkenteni, emelt fehérjebevitel.

A súlyzós edzés mellé be kell iktatni 3-4 alkalommal 40-50 perc aerob edzést.

Tápkiegből a multivitamin, fehérje alap, az edzés utáni gyors ch-t lecserélném glutamin, BCAA-ra, amik akár edzés közben is mehetnek. Edzés előtt esetleg karnitin.

A zsírégetőket én nem javaslom.

2013. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!