Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » CYMA MP5 SD5-öt mennyire...

CYMA MP5 SD5-öt mennyire érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Az ember 35000 ért adja, kétszer használta, kihasználatlanság miatt. 3 éve vette kb. Ad hozzá kemény tokot, red dotot, tartalék két tárat, akksit. Bátyám használná, aki igen ritkán megy airsoftozni, de tetszik neki a fegyver formája, így elcserélné velem az ő JG MP5ére. Szerintetek??? Létszives írjátok le, miért éri meg és miért nem. Kezdő airsoftos vagyok, pár hónapja kezdtem.

2012. dec. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát megérni meg, de szerintem alkudj, ha tudsz olyan 5-7 ezret le.
2012. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd meg. Nem tudom a cyma (TM klón) pontosan hogyan rakja ossze a MP5-ot de egy TM mp5-ot világfájdalom szétszedni és osszerakni tuningnál/javításnál.

JG G36-ot ajánlok, vagy egy AK-t a CYMA-tól (0.40-es szériaszám folott)

2012. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz! Szétszedhetőséget nem vettem figyelembe.


Így már más az állás. Igen, inkább az ajánlottat vedd: JG g36c, g36k, g36. Tapasztalatból mondom :) 1 éve már JG G36k fegyverem van egyszer se kellett szerelni, de szétszedni kb. fél óra meg összerakni is. Szóval jó arány :D

2012. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi és mit jelent a Cymáknál az új generáció???
2012. dec. 20. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Az új generáció azt jeelnti, hogy új generáció :)

Mit nem értesz? Kérlek írd le!

Minél nagyobb a fegyer száriaszáma, annál jobb (elvileg)

Cm.040-es szériaszám folott érdemes AK-t venni (nekem 048-asom van, de létezik már asszem 052-es is) 40 folott már kb. egyforma jók, ízlés kérdése.

2012. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!