Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Oktatnak még valahol jujutsu-t...

Oktatnak még valahol jujutsu-t itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor gyakorlati oktatás is folyik, vagy ez csak egy gagyi, hagyományőrzésre építkező, jobbára elméleti küzdősport?

2012. nov. 25. 18:44
 1/4 dirtboy ***** válasza:
miskolcon úgy tudom hogy van oktatás de hogy milyen azt nem tudom
2012. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Gyöngyösön is van a Gladiator Dock ban
2012. nov. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen konkrét gyakorlás van, még hozzá elég magas színvonalon. Ezt a hagyományőrzős dolgot nem tudom, hogy honnét szedted. Itthon modern ju jitsu van, ami már folyamatosan alkalmazkodik a modern világhoz, és önvédelemre van kitalálva. Amolyan igazi, szamurájos-hagyományőrzős koryu iskolákat szerintem csak japánban találsz. És megjegyezném, hogy az sem gagyi, a japán jujutsu mesterek bizony félelmetes tudást mondhatnak magukénak.


Elméleti küzdősport, az meg milyen?

2012. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pécs, érdeklődni Neutronlovagnál (ez GYIK-es név, de ezt vagy a Neutront használja nyilvánosan).


Merre érdeklődsz kérdező, egy városra szűkítéssel könnyebb lenne választ adni.. :)

2012. nov. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!