Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen extrém sportot próbáltá...

Milyen extrém sportot próbáltál már ki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az edzésünket egyre extrémebbnek érzem.


Na ez most nem nyálas panaszkodás, de egy box edzésen, vagy legyen akár valami vegyes, MMA ott rúgnak fojtanak is.. ilyen helyeken elfáradsz, kapsz ütéseket (kesztyűvel) fáj az orrod, nehezen kapsz levegőt.. és.. igazából ehhez hozzászokik aki fél évet lejár.

De nálunk, 'lágy' belső harcművészet néven már-már letépik az ember fejét! Olyan lassú mozdulattal, mintha a szeretőd simítaná az arcod olyan bemozgást okoz az edző, hogy az agyam majdnem kiszakad a koponyámból! Oké, persze harcművész technika gyilkolásra, lebénításra de ez milyen már! 2-3 percig szédülök hogy tényleg tudjam hol vagyok már? Nyilván nem a kezdőknek mutatják meg ezeket, de én haladóként sírni akarok és szimpatizálok az ablakkal, azon át kevés zuhanás után még menekülhetnék tán?


Vadállatok de veszélyesek a Wudanogosok...

Nekem ez 600x extrémebb mint egy bungee ejtőernyős vadvízi akármi :D

[link]

2012. nov. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!