Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen cross motort vegyek?

Milyen cross motort vegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok legalább 80km/h szeretném, hogy menjen automata váltos kéne mert mást nem tudok vezetni talán gyerek cross motort vegyek vagy milyet kéne venem. Automata váltos kéne. Vagy hol tudnék meg váltani vezetni? Az utcában vanak motrosok jóba vagyok velük kérjem meg öket hogy tanitsanak meg? Mit kérjek érte. pénzt? Menyit kérjek akkor érte? KÖSZI ELÖRE IS A VÁLASZOKAT!!!
2012. nov. 2. 21:59
 1/2 dirtboy ***** válasza:

látom nem adod fel

már válaszoltam neked párszor de most még utoljára megteszem.


nincs automata váltós cross motor,nem is tudsz csinálni sem csináltatni,fogadd el hogy egy cross moci manuális váltóval van és nem automatával.


igen, jó lenne ha megtanulnál váltós mocival menni.

hogy te mit kérj érte hogy ők megtanítanak?

semmit pont hogy te fizetsz majd nekik,elvileg nekik meg az idejük benzinjük rád,ha meg még rosszul is váltasz még a mocijukban is kárt tehetsz szóval te ne igen kérj tőlük pénzt.


egyébként remélem hogy az utcában lévő mocisoknak simson meg hasonló motorjuk van mert pl egy zx10r el elég nehéz lenen kezdeni meg azt nem is adnák neked oda.

2012. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ dirtboy!

véletlen irtam azt hogy én kérek tölük. én adtam volna nekik pénzt.simsonjuuk van. köszi a választ meg tanulok váltani. Köszi hogy enyiszer irtál

2012. nov. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!