Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen hatás várható egy HOS...

Dávidking20 kérdése:

Milyen hatás várható egy HOS kúrától?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok, és nem tudom érdemes e befektetni erre, ennyit

2012. okt. 21. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatalon nem érdemes, hiszen most is maxon van a tesztoszterontermelésed, nem tudna rásegíteni egy tesztoszteron optimalizáló. Pénzkidobás lenne, inkább költsd fullos étrendre, vitaminra, edzés utáni protein+ gyors ch-ra. Ha marad lóvéd, akkor mehet még kreatin, aminosavak, edzés előtti energizáló. De ezek már csak extrák.
2012. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

20 évesen nincs sok értelme. Megveheted, de ebben a korban ne várj tőle semmit.

Monteznek igaza van, sokkal hasznosabb kiegészítők vannak, a tesztófokozók még 30 felett is nagyon sokadrangú kiegészítőnek számítanak.

2012. okt. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és mit tud a lean boss?
2012. okt. 22. 00:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy tápkieg hatása igen sok tényezőtől függhet:

- teszto opti. 20 éves korban sok értelme nincs,

- bélrendszer egészséges működése,

- a termékben a hatóanyagok fajtái, és koncentrációja,

- egyéni genetika....


És lehetne sorolni.

2012. okt. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit tud a lean boss, de valószínű, hogy az sem csodaszer.

Nem költenék ilyenekre, max, ha minden rendben van: étrend, vitamin, edzés után protein+ch, kreatin, aminosavak. Na ez után lehet extrákra költeni. :)

2012. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2012. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

edzés utáni pro+ ch , napközbeni whey compley protein,mage daily one vitamin megvan :) azt mondták nekem edzőtársak hogy mivel még csak 4 hónapja edzek nem kell kreatin, az mikor lesz értelme tólni?


+ csak összetett Ch ból nem lehet fedezni a napi 350 g Ch nem?

ezért azt szeretném megkérdezni napi mekkora része lehet egyszerű ch? mennyire engedheti meg magának az ember hogy pici édességet egyen,hogy ne nőjön a tömegelés alatt annyira a zsír (megjegyzem étrend nagyon rendben csak ez is érdekel :-)


az igaz? valahol olvastam,hogy edzés utáni 8 órában 2 óránként ch kell bevinni, ami lehet összetett vagy akár egyszerű is, csak menjen a ch mert ez kell az izomnak.

2012. okt. 22. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Látod, sok mindent nem tudsz a kajálásról, de a HOS és a Lean Boss az menne.:)

CSAK edzés után használhatsz egyszerű szénhidrátokat, mert máskor nem szabad az inzulinszintet csesztetni cukrokkal. A magas inzulinszint fokozza a zsírraktározást. Edzés után viszont kell a magas inzulinszint, mert akkor van hely a ch raktárakban, hiszen leürítetted edzés során. Ilyenkor kell a gyors ch, de máskor csak a zsír lesz belőle. Tehát napközben összetett ch kell. Hogy tudnál annyit fedezni? Meg kell enni 400-500g rizst + reggel zabpelyhet és kész. Nem nagy dolog. 2,5-3 óránként kell kajálni egész nap. Edzés előtt 1-1,5 órával menjen egy teljes étkezés, pl csirke-rizs-zöldség, majd edzés után egyből protein+ gyors ch, majd erre rá 40-50 percre megint szilárd kaja, pl csirke-rizs-zöldség, de lehet, hal-krumpli-zöldség, stb. Este pedig utolsó étkezésnek sovány túró kell, mert abban van lassú felszívódású fehérje, a kazein, ami ellátja éjszaka fehérjével az izmokat.

Szóval ne a tápkiegektől várd a csodát, hanem a kaja legyen rendben! :)

2012. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Montez én nagyon bírlak barátom :D


tök jó tippeket adsz mindig, szerintem te vagy az egyik normális sport man itt XD


próbálok nagyon figyelni a kajára, amúgy most csirke + krumplipüré van a hűtőben 2 napra, gondolom rizs helyett most a krumplipüre is jó :D amúgy mindig rizs megy csak most váltani akartam pár napig


az mennyire gáz ha hétköznap semmi egyszerű ch, de hétvégén becsúszik egy kis pilóta piskóta tallér néha xd


4 hónapja edzek (heti 3X) és 66-ról felment olyan 73-74 re ez okés? azon parázok hogy ebből mennyi izom mennyi zsír? mondjuk nem a mérlegre adok hanem a tükörnek, és a tükörben jónak látom magam :D de jöhet a véleményed mert a tiedet meghallgatom mindig :D

2012. okt. 22. 12:23
 10/13 anonim ***** válasza:

köszi. :)

az jó fejlődés, úgy lődd be, hogy heti kb 0,5kg legyen a gyarapodás, így viszonylag kevés zsír lesz.

Ch-forrásként mehet zab, rizs, krumpli, lencse, bab, tk tészta, tk kenyér is. Tömegelésnél néha belefér egy kis félrekajálás.

2012. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!