Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka Kickflip help?

Smokyee kérdése:

Gördeszka Kickflip help?

Figyelt kérdés
Az én gondom az hogy én már lassan 1 hónapja gördeszkázom és a kickflipet gyakorlom és hát sikerül is a gördeszka megfordul csak valahogy mindig mögém érkezik?!?!Akkor most mit csinálok rosszul? A válaszokat előre is kösz :D

2012. okt. 10. 19:19
 1/2 anonim válasza:
ehhez sok türelem és kitartás kell... egyik deszkás haveromnak több mint 2 hónapjába telt megtanulni, nekem pár nap alatt ment. Ugyanakkor a nekem a nose tartott hónapokig, a haverom pedig elsőre beadta. Szóval ez személy függő. Úgy látszik nekem nincs olyan jó egyensúly érzékem, ami nem baj mert másban vagyok jó... amúgy meg nézz sok videót róla, vagy nézd ahogy a haverod csinálja és hidd el egyszer csak sikerülni fog...és az úgy sokkal nagyobb élmény hogy hónapok óta gyakorlod és egyszer csak sikerül, mint pl pár nap alatt.. nekem valahogy sokkal nagyobb sikerélményem lesz tőle. sok szerencsét
2012. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ne előre ugorj hanem próbálj meg csak simáncfelfele ugrani és a deszkát se lökd hátra a lábaddal
2012. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!