Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A xena c. sorozatban, amit...

A xena c. sorozatban, amit xena művel a harcban, az melyik harcművészeti ághoz áll a legközelebb?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor kard nélkül küzd, mert a kardozás az kardozás.

2012. okt. 6. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

kardozás az kardozás?

1000 féle vívó stílus van,szóval ha így egy kalap alá veszed,akkor bármelyik verekedést is nevezhetjük összefoglaló néven bunyónak.

e megközelítés szerint xéna bunyózik:D.


amit xena csinál,rengeteg szaltó,magas rúgások,egyenes ütések,forduló rúgások,meg csuklócsavarás,ami nem realisztikus,szóval marad az egyenes ütés,magas rúgás,vagyis kickbox leginkább.

2012. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, igzad van, végülis tényleg sok kardvívó stílus van, de én a kard nélkülire voltam kíváncsi
2012. okt. 7. 10:42
 3/3 anonim válasza:

Maga a stílus szerintem realisztikus, annyi az egész, hogy többféle harcművészetet kombinál, de lehet, hogy vadonatúj elemeket is belevitt, ezáltal kialakított egy új harci rendszert.


Ami viszont tényleg szürreális, az az ütőereje. Többször is láthatjuk, hogy behúz egy nagydarab férfinak, aki ettől szoba másik végéig repül. Ő sem egy átlagos hölgy, az igaz, de azért fizika is van a világon... :)

2013. jún. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!