Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen belépő fegyvert ajánlot...

Milyen belépő fegyvert ajánlotok airsofthoz?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni ezt a sportot,de nem tudom milyen fegyvert kellene vennem.

150 eurónál többért nem nagyon akarok venni,de max a 200.

Találtam párat,de azokat nem ismerik mivel amiket találtam jó áron inkább az USA-ban ismertek ahogy utánanéztem,de remélem itt lesz tapasztalata pár embernek róluk.

Elsőnek itt van ez a H&K: [link]

Aztán itt egy másik: [link]

Ez már kicsit drágább,de beleférne.

Aztán itt van egy M4 amit a Tokyo Soldier gyárt: [link]

Valamint még 1 M4 ami Elite Force márkájú:

[link]

Ezeket találtam amik adatilag jóknak tűnnek,de egy magyar hivatkozású oldalt sem találtam ahol bárki is ismerné ezeket,vagy legalábbis még senki nem használta őket.Remélem itt találok valakit.



2012. szept. 24. 20:36
 1/6 Jakus Tamás ***** válasza:

A H&K sportline-t nem ajánlom. A többi jónak tűnik. Bár mind műanyag. ezeket is ajánlom még.

[link]


[link]

2012. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Thx a választ.

DBoys-ról mi a véleményed?Néztem más oldalakat is és ezt találtam:

[link]

Ez egész jónak tűnik és full fém(nem akarok műanyagot) és jó árban is van.Megérné?

Vagy itt van az adott boltban az összes DBoys M4(az utolsó 3 kivételével bármelyiket ajánlhatod):

[link]

2012. szept. 25. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Pénztárcafüggő.


M4/M16-okból és egyéb módosulatokból DBoys

Ak-ból Cyma-t

MP5-ből vagy G36-ból JG-t (bár szerintem nem valami jók)

M14-ből Cyma-t


Ezek a fegyverek alá ne adjál mert csak szívás lesz a vége.

2012. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez lesz:

[link]


Egész jónak tűnik és jó árban is van.Airsoftone youtube csatornáján meg volt is bemutató és elég jókat mondott róla.

2012. szept. 28. 02:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes, még annyi hogy ha megveszed, próbáld ki egy pár lövéssel hogy működik e, és vidd el egy hozzáértő személyhez aki megcsinálja a következőket:


-hop-up gumi csere (jóval pontosabb lesz tőle a fegyver, és bizonyos esetekben kicsit megnöveli a lőtávot


-ha szeretnél bele H lenyomót akkor azt is (ettől még pontosabb lesz a fegyvered, viszont egy kicsit hamarabb tönkre fogja tenni a hop-up gumit


-hengerfej és hop-up kamra letömítése teflonszalaggal (a hengerfej normális letömítésével nyersz egy kis plusz erőt, a hop-up kamra teflonszalagozásával pedig meg lehet szüntetni a belső cső lötyögését ami a pontosságot növeli)


-gearbox fogaskerekeinek kihézagolása (meg fog nőni a gearbox élettartama, könnyeben tudja a motor felhúzni a fegyvert, ezáltal nagyobb lesz a tűzgyorsaság és az akkumulátor is tovább bírja


-geraboxot normális kenőanyaggal való átkenése (egy jó kenőanyag szintén megnöveli a gearbox élettartamát)


Ez az egész a legzsugoribb szerelőnél is megvan 10.000 ft-ból, és sokkal jobb lesz a fegyver.


Esetleg hogy ha még nagyon szeretnél extrém cuccot akkor veszel egy li-po akkumulátort és hozzá egy töltőt. Ezek sokkal de sokkal jobb aksik a gyárinál, esetenként egy feltöltéssel kicsit spórolósabban simán kibírnak három játéknapot.

2012. szept. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Galaxy MP5 vagy JG G36C, esetleg Cyma AK-k.
2012. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!