Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások, korisok, bmx-esek!...

Deszkások, korisok, bmx-esek! Ti mennyi idő alatt tanultatok meg így trükközni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehet megtanulni úgy korizni deszkázni bmx ezni hogy versenyeken is indulhassak ha nem is akkor látványos trükköket csinálni. Hogy tanultátok meg a trükköket??Segített valaki vagy netről néztétek?És hányszor edzettetek?
2012. szept. 18. 16:20
 1/2 anonim válasza:

Üdv!


Igaz én egyik sem vagyok, mert a freeride és downhill vonalat képviselem, de azt hiszem válaszolni tudok.


A mennyi idő kérdés sok mindentől függ. Mennyire akarod, mennyire vagy elszánt, mennyire vagy bátor. Mi egymásnak segítettünk, egyszerre kezdtük 0 tudással, és saját magunk tapasztaltuk ki a dolgokat. Persze volt pár letörés és ugrató aminél én is paráztam, de ha a haverom beadta, akkor én is be tudom. Csapatban gyorsan lehet fejlődni, ellesni egymástól a technikát. Kipergett közülünk is pár ember, mert egy nagyobb esés után megijedt, stb... Nekem 1-2 esés is tanított valamit. Pontosan azt, hogy hogyan is kell esni. Mikor érdemes a bicón maradni és mikor jobb eldobni.

Szóval keress magad mellé társakat. Mehetsz egy kész bandához is, de oda nehéz bekerülni, bizonyítani kell nekik, hogy van keresnivalód köztük. Edzeni úgy hagyományos módon soha nem edzettünk. Elindultunk ketten-hárman és aki csapódott hozzánk út közben az jött, aki nem, az nem. Nem túl gyakran volt teljes a létszám.

Nálunk mindenkinek megvolt a feladata. Például én voltam a szervíz. a hátizsákomba szerszámok, tartalék alkatrészek. Volt a szanitéc, neki tele volt a zsákja fertőtlenítővel, gézzel és egyéb dolgokkal, ami egy esés után kellhet. Volt a büfés, kaját és vizet hordozott és volt az operatőr, kamerát, fényképezőt és egyéb hozzá tartozó dolgokat cipelt.

2012. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi most még csak ketten vagyunk, de próbálunk magunk mellé embereket gyűjtögetni. Most még elég elszánt vagyok remélem ez a későbbiekbe is így marad.
2012. szept. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!