Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van itt olyan aki DH-zik vagy...

Van itt olyan aki DH-zik vagy Freeride-ozik?

Figyelt kérdés
Ha van, akkor hány évesen, milyen cuccokkal (bicikli, védőfelszerelés) kezdte el?

2012. aug. 26. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon az elején vagyok de csak helmet a bicikli pedig umf hardy
2012. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lee12 ***** válasza:
off én szívesen üzném de mivel drágák a felszerelések és nem is lenne suli alatt időm ezért csak állom :D
2012. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nemis drága normálisabb keró 150 proti+fullface 30 évi javitások szerelések 10
2012. aug. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
normális keró 150? Normális keró 400k már nem azért. :D
2012. aug. 31. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs elirtam 250 és egyébként kezdőknek annyiért bőven elég azért irtam
2012. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Atika04 válasza:

én freerideozok, kb. 13 éves koromban kezdtem (de ezt sose lehet elég korán kezdeni)

jelenleg egy 280 ezres bicajjal tolom, de én azt vallom hogy inkább legyen olcsobb biciklid jobb védőfelszereléssel mint fordítva

elég kellemeseket lehet esni mindkét kategóriában.

most 21 vagyok tulvagyok pár durva esésen, a protektor és a sisak elég sokmindentől megmentett

2012. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én a bicómat kb egy év alatt pakoltam össze, használt (de jó állapotban lévő) cuccokból kb 150 körül költöttem rá. A cuccok összértéke 300 körül van, szóval jól is ki lehet jönni belőle :) Védőkkel ugyanígy voltam kb. 15ből fox térdvédő, rampage bukó, meg 661 könyökvédő.

Egyébként másfél éve kezdtem el, de asszem mondhatom hogy jobb vagyok azoknál (a csapaton belül persze) akik már több éve csinálják, jobb bicókkal.

2012. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én most nemrég óta vagyok benne a dh-ban (csajsziként:3) egy haverom mutatta. én nem kifejezett dh bicóval tolom hanem egy sima caprine mtb-vel de az is 80 rugó volt:D buko hát fullface-t kapok kölcsön egy havertól :) ő 20-ért vette...nagyon csunya terepen kezdtem estem is egyet majdnem a szakadékba :D de nagyon jó sport adrenalin függőknek :D
2013. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!