Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nehéz lenne megtanulni gördesz...

Nehéz lenne megtanulni gördeszkázni?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat unatkozok, és gondoltam deszkázhatnék. :D

Dee biztos nagyon nehéz lenne megtanulni.. nem vagyok annyira ügyetlen, de deszkán még sose álltam szal.. :D

Faluban lakok.. nincs gördeszka pálya, de van egy sima aszfaltos, nekem az is bőven elég lenne. A kérdésem az, milyen nehéz lenne megtanulni? (amugy körülöttem [suliban] senki sem deszkázik, szal lehet furcsán néznének rám dehát ki érdekel)..

Köszi a válaszokat :D (és ne vegyétek most nagyon komolyan h meg akarok tanulni deszkázni, mert elég hülye vagyok ehhez, csak kiváncsi vagyok milyen nehéz lenne.)


2012. aug. 13. 20:11
 1/8 anonim válasza:

az h simán ráálsz és gurulsz az annyira nem nehéz inkább a trükkök..

bár a sima gurulás is idő amíg belejössz és tudsz vele gyorsan menni, de még ugyis lehet belölle baleset ha nem figyelsz.. nekem az első deszkázásomon megrepedt a bokám ugy elestem..(Y):D pedig csak simán gurultam.. csak amikor megálltam nem figyeltem oda mert közbe hátra fele néztem, és ahogy le tettem a lábam a deszka bekanyarodott a lábam még rajta volt és összeestem aztán utána korház.. ugyhogy azért figyelni kell..

15/L

2012. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

huuh.. :D hát ha én elkezdenék deszkázni tuti eltörne valamim :D na majd meglátom.

amugy 13/L

2012. aug. 13. 20:28
 3/8 anonim válasza:
azért védőfelszerelés huzzál mindenképp:) énis erősködtem h jajj nemkell (mert nekem a haverom aki mutatta az már 10 éve szinte profi módon nyomja, szponzorálják is) ugyhogy gondoltam ha ő mutatja semmi gond nem lehet.. aztám mégis:')
2012. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Attól függ hogy meddig akarsz jutni és hogy milyen gyorsan akarsz haladni.Azzal pedig hogy a környezetedben senki nem deszkázik nincs semmi baj.Én 1 éve kezdtem és azóta is egyedül vagyok.
2012. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cisbá48 válasza:
Ez igazából attól függ hogy milyen szinten akarsz deszkázni milyen trükköket akarsz meg tanulni.
2012. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Minél fiatalabban kezded annál jobb!

Hát nem egyszerű! De ha folyamatosan csinálod akkor kb. 3 hónap után tudsz menni vele, de úgy hogy még látszik hogy béna vagy és bizonytalan. 6 hónap után már elég gyorsan tudsz majd menni és a repedéseket is áttudod huppanni (nem ollie) az utakon!

2012. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Stordy válasza:
engemet igazából most kezdett el érdekelni a deszkázás, meg egész jó sportágnak látszik, úgy hogy elhatároztam hogy majd veszek egyet, és gyakorolni fogok mindig, alapokkal kezdem például hogy megtudjak rajta állni, aztán majd szép sorjában, és majd a trükkök is jöhetnek mint pl frontside 180-as, Nollie, Kickflip stb.
2015. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En 2 eve gordeszkazok, egyszer alltam ra azota megyek mint a szel, mellesleg imadom! :D Nyaron a legjobb.. :) 14/L 😜🤤
2018. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!