Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan csináljam meg az angol...

Hogyan csináljam meg az angol spárgát decemberig?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsinálni a angol spárgát decemberig, egy ki mit tudra. 4 éve aerobicozom, de a spárga még nem megy és kérlek segítsetek tippekkel, hogy megtudjam csinálni :))

2012. júl. 30. 15:02
 1/2 anonim válasza:

[link]

Én ezt láttam. Nekem sem megy sajnos, úgyhogy most én is ezen dolgozom :DD

2012. júl. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én régen balettoztam, aztán aerobicoztam... És a spárgát én úgy csináltam meg, hogy mindig nyújtottam egy kicsit... Vagyis mozogsz egy kicsit, például futsz, vagy ugrálsz (de előtte melegíts be rendesen), és aztán amikor érzed, hogy kellemesen elfáradtál egy kicsit nyújts... És ne vidd túlzásba. Ha előre hajolsz, csak addig, hogy kellemesen húzzon, de amikor már érzed, hogy fáj, akkor ne hajolj tovább, mert az izomzatod sokkal könnyebben sérül, mint hinnéd. Én legalábbis így csináltam,... Azóta már kézilabdázok, és nem megy a spárga, mivel nem nyújtok.


Szóval rendszeres nyújtással sikerülni fog. :)

2012. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!