Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erről az airsoft fegyverről...

Erről az airsoft fegyverről vélemények? (AEP)

Figyelt kérdés

[link]


mennyire erős? meddig viszi el a töltényt? strapabíró? megéri megvenni? ilyenek..


2012. júl. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv, a márka eléggé jó, egy pisztolynak 247FPS-t nagyon jónak találom, nem tudom meghatározni meddig vinne el, ez elég sok körülménytől függ. Nem volt a kezemben, nem tudom meddig bírná nálad, az ára gazdaságos, annyi biztos! Nem hiszem, hogy ez a márka valami gagyit adna.
2012. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet, asszem ez a legújabb cyma aep.
2012. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább a Glock 18C-t ajánlanám. Annyiból jobb hogy nagyobb ezért jobban kézre áll és nem lötyög a tokokban, valamint olcsóbb, és elég strapabíró. (az akksi kiszedőfül az le szokott törni, de igazából semmit nem hátráltat)


Az erősséggel meg ilyenekkel kapcsolatban ne várj egyiktől sem nagy csodát. Ez arra van csinálva hogy max 20 méterről eltalálj vele egy emberalakot, valamint épületharcra. Pontosságban messze elmaradnak még a legolcsóbb AEG-ektől is. Gyengébb is, rövidebb is a csöve, a golyót jobban viszi a szél, stb.


Igazából ez a fegyver arra való, ha 350 fps feletti az elsődleges fegyvered, akkor épületben és közelharcoknál ezt használd, ugyanis 350 fps felett 10 méter a min. rálövési táv, 400 felett pedig 20m


Ha mindenképp pisztolyt akarsz ami erős, akkor ott a Dan Wesson, de mivel bazi nagy erejük van, ezért a szabályok szerint vagy min. 20 méteres lőtávot kell tartanod, vagy amik 600 fps felett vannak, azokkal nem is játszhatnál a szabályok szerint.

2012. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!