Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Itthon esélyem sincs megtanuln...

Itthon esélyem sincs megtanulni capoeirázni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs rá pénzem , de nagyon érdekel. Eléggé drágák itt az edzések és mint írtam nem tudnám kifizetni . Pedig nagyon tetszik legalább igy az alapokat se tudnám elsajátítani? Hogy 1 kicsit is tudjak belőle valamit hasznosítani?

2012. júl. 12. 21:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
taekwondonál ütik is egymást, capoeirában meg nem érnek egymáshoz ha jól tudom. szóval más
2012. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az az "itt", de ha annyira nagyon szeretnéd, vállalj (diák) munkát.
2012. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen de a kérdező nem olyan táncos hülyeséget keress. Igaz abból van a legtöbb Magyarországon de ő olyat amelyik harcművészet,küzdősport. És abba gondolom egymáshoz érnek . és így nem áll olyan távol a teakwondohoz
2012. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Otthon esélyes sincs megtanulni az alapokat. Ugyanis, ha valamit rosszul csinálsz, akkor nincs aki mondaná neked mit csinálsz rosszul. Meg szerintem a 12 ezres havidíj miatt ez tánc lenne, nem harcművészet. Mert alapból én 3 normális edzésről tudok, ahol harcművészetként gyakorolják, nem táncként.
2012. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én már 5 éve várok arra, hogy valami jó helyre tudjak menni és addig otthon elkezdtem. Aztán mindenhol azt mondták, hogy a capoeirát nem lehet otthon rendesen elsajátítani. Az edzések hangulata miatt is.

Én most találtam néhány helyet Pesten ahol 4000ft heti 3x1,5 óra.

Keress rá, a Google megmutatja a hozzád legközelebbit! :)

2012. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!