Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aki ismeri a jersey shore-ból...

Aki ismeri a jersey shore-ból Mike -ot, szerintetek ő cuccozik?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 27. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mit nem értessz? Van pár ember akinek fasza a genetikája és még a hamburgertől is izmos lesz, ehhez jön még a kox, persze hogy szarrá van gyúrva. De ettől még nem kell tisztelni, hogy hú de fasza csávó, drogozik iszik és még ki is van gyúrva. Munka meg alig van benne, inkább szánalom
2012. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy persze jó genetika meg minden de a pia meg a kox az teljesen kiüti egymást és ők éjjel nappal isznak nem is keveset és nem ilyen tabis meg koccintós borokat. :)
2012. jún. 28. 12:34
 13/16 anonim ***** válasza:

tabis meg koccintost innának az még szarabb lenne szerintem. én is ha iszok akkor legalább minőségit.

Amúgy valami hatástanulmányt csináltál az alkohol és a szteroid antagonizmusáról 1000 fős reprezentatív csoporton vagy honnan tudod milyen hatása van egyes emberekre?

A másik meg, hogy én amit a tv-ben látok azt mind erős fenntartásokkal kezelem. Ki tudja mekkora része színjáték??

2012. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem ilyeneken vitatkozni. :D De azért le írom hogy az alkohol alapból bontja az izmaidat és nem egy embert halottam akik mondták hogy cuccoltak de ugye pénteken buli volt és le ment róluk ami fel jött. :)
2012. jún. 30. 14:21
 15/16 kakao01 ***** válasza:
az alkohol nem bontja az izmokat... mégis hogyan ??
2012. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amit érzékeltek a nyilván magas biológiai ismeretekkel rendelkező haverjaid, az a dehidratáció. A tested 70%-a víz, ha csak kis része távozik, persze, hogy "kisebb" leszel.
2012. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!