Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csomó helyet tudok ahol...

Csomó helyet tudok ahol vannak jó deszkások, de nem merek odamenni mert még csak kezdő vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg aztán nem tudok olyan helyeket ahol gyakorolhatnék, pedig az alapok miatt nagyon rám férne.

2012. máj. 28. 15:07
 1/9 anonim válasza:
Először barátkozz össze velük, utána meg biztos lesz köztük valaki, aki még új trükköket is megmutat.
2012. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Menj oda köszönj, beszélgess velük, pl. sziasztok kezdő vagyok, segítenétek pár dologban? stb... ja és legyen nálad egy doboz cigi még ha nem is cigizel kínáld meg őket, garantáltan a barátaid lesznek
2012. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Simán menj oda.

Ők is voltak kezdők, és a deszkások, görisek nem röhögik ki azokat akik kezdők, hanem segítenek nekik

és legjobban a jók között lehet fejlődni, nem egyedül

ők majd megtanítanak neked mindent

menj oda és kérdezgess tőlük, mondd meg hogy kezdő vagy mit gyakorlj, mivel kezdj, stb

2012. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet, ráadásul én még jóval idősebb is vagyok a többi kezdőhöz képest, a korombeliekhez képest meg ultra béna... :D
2012. máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

uccsó :)

korod?

2012. máj. 29. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
én 27 évesen kezdtem görkorizni, és még a kicsik sem röhögtek ki
2012. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen kezdtem deszkázni ("uccsó" voltam) :D
2012. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Van egy barinőm és kezdő deszkások vagyunk,és mi sem merünk bemenni egy skate parkba...barinőm egyszer bement és úgy megnézte mindenki hogy hát...kiment :'D 14/L
2012. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

és az miért baj ha megnézték

kevés a lány, rengeteg a tesztoszteronnal átitaott fiú

még jó hogy megnézték

2012. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!