Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Skate parkban meg lehet...

Skate parkban meg lehet tanulni deszkázni?

Figyelt kérdés
Semmit nem tudok csak menni vele, azt se stabilan (2 napja kaptam a deszkát) és tömbbe lakok szóval elég nehéz lenne így megtanulni viszont van a közelemben egy tök jó skate park, meg 2 ismerősöm akik ajánlották hogy segítenek csak kell találni jó helyet ahol tanulhatok. Szóval ti most őszintén, kiröhögnétek egy skate parkabn bénázó 13 csajt? :D
2012. ápr. 29. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki. De mindenkit kiröhögnek első esésénél. Még a sokadiknál is.
2012. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mind1. attól még megyek :)
2012. ápr. 29. 12:39
 3/10 anonim válasza:
NEm gáz, de a park alapvetően nehéz.
2012. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én speciel éjszaka jártam ki, akkor is egy elhagyatott helyen, sokáig tartott mire végre elszántam magam, és kimentem az Erzsébet térre. Szóval szerintem ilyen alapokat azért nem skateparkban kellene megtanulni, mondjuk lehet azért mondom, mert én például kellemetlenül érezném, ha én bénázok, más meg tök jól nyomja, és ha még el is esnék, hát akkor... xD :D De amúgy ha nem frusztrál, hogy látják ahogy bénázol eleinte, meg ha még segítenek is, akkor menjél ha gondolod. :)
2012. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meglep, hogy szokás kiröhögni a másikat, nekem annó még azt mondta valaki, hogy igazi deszkások nem nevetik ki, ha vki eleseik stb., de ha ez a szitu, akkor nem mostanában megyek mások közé deszkázni xD
2012. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tegnap elmenetm a skate parkba a 2 deszkás haverommal, nagyon jóóóó volt :D igazából senki nem nevetett ki pedig tök sokan voltunk, egyszer mondtam hogy itt hagyhatnak majd gyakorlok egyedül mert láttam hogy a korlátokat nézték, elindultak a korláthoz trükközni ééééééééééééés oda jött hozzám egy srác nem is ismerem és segített megtanulni az olliet :DDDD úgylátszik Tatabányán kedvesek az emberek :))
2012. máj. 1. 08:47
 7/10 anonim válasza:
Reálisabb ,hogy bejössz neki. :DDDD
2012. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de attól még kedves volt :DD
2012. máj. 1. 15:33
 9/10 anonim válasza:
Nevess te is, és teljesen más lesz úgy mintha ők röhögnének te meg duzzogsz.
2012. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyugi ma én is fikkantam szintről. Dobtam egy hasast ,de nevettem velük :DDD JA meg anyáztam a lapomat:DDDD
2012. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!