Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vörös Zoli és Tóth Dani...

Vörös Zoli és Tóth Dani naturál testépítők? Vagy szednek ők is szteroidokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 13:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem naturalok. Vörös Zoli többek között, növekedési hormont is használ, ami az egyik legdrágább szeroid és nagyon káros.
2012. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igazad van csak abban tévedsz, hogy a növi szteroid. Nem az. Viszont dopping és hormon, de nem szteroid.
2012. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem Vörös Zoli natur én rengeteg ideig követtem őt így videókon és amennyit meg eszik el hiszem hogy natural.: )
2012. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lenne natural?

Az ember nem nő ekkorára akármit eszik. Van egy természetes fehérjeszintézis amit ha szteroiddal nem befolyásolsz nem tud akármennyi tápanyagot felhasználni. Ha valaki ilyen hatalmas akar lenni akkor 3 dolog kell: szteroid, étrend, edzés.

A figyelmedbe ajánlanám a szteroidok és doppingszerek feltalálása előtti korszak híres erős-embereit. A közelébe sem érnek a mostani testépítőknek (köztük Vörös Zolinak sem) pedig csirkehús és rizs akkor is volt.

2012. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem poénból írta, azért tett smiley-t. Különben már én is reagáltam volna.
2012. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
NE LEGYETEK FOGYATÉKOSOK KÖNYÖRGÖK! Nézzetek meg egy naturál versenyt google-ba írjátok be, és nézzétek a képeket, a naturrálba nem lehet akkora izmot építeni, full koxos mind2. De nem csoda naturál egy fos többet szenvedsz mint amennyit kapsz, nagy sose leszel. Nem csdoa, hogy sokan szteroidoznak.
2013. jún. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
100% hogy nem naturálok akik a testépítéssel foglalatoskodnak ők tudják de józan ember is .... de azt nem úgy kell elgondolni hogy ők már egyszerre kokszal kezdték a sportot , ( amúgy Zoli nem egyik videójában elárulta magát pl ilyen mondott " én ennyi idősen nem is ismertem ezeket a szereket" vagy valami hasonlót tehát ők már benne voltak a sportban amikor elkezdték csapatni ezeket a szarokat. tehát nem úgy kell elképzelni mint a hülye gyerekek akiknek fogalmuk nincs a sportról és már kokszon gondolkodnak , kokszolnak ...
2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
de majd azért összeszedem a bátorságom és megkérdezem tőle , egy teremben edzünk :)
2013. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Ha valaki ilyen hatalmas akar lenni akkor 3 dolog kell: szteroid, étrend, edzés. "


na és még mit hagytál ki??:D

2013. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Pénz
2015. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!