Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Deszkások! Deszkával csak a...

Deszkások! Deszkával csak a bal lábammal tduom meghajtani viszont, ugy meg nem tudok olliezni hogy a bal lábam van hátul, az meg nem pálya hogy forgolodok ott a deszkán, szóval, ezt meg lehetne valahogy oldani? Volt valakinek ilyen problémája?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hmm ismerős...persze hogy meglehet oldani! 2 választás van: vagy megtanulsz jobb lábbal hajtani vagy bal lábbal pattintani...én azt gondolom az első variáció könnyebb.De neked kell tudnod melyiket tudod egyszerűbben megtanulni..
2012. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, a jobb lábas hajtás jboban hangzik, mert "jobb lábas" vagyok, de amúgy nem is értem hogy miért nem megy akkor jól azzal. Na mind1, amúgy neked volt ilyen gondod? És ha igen mennyi idő alatt sikerült ráálni a dologra?
2012. márc. 17. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen gondom...ha minden nap vagy legalábbis gyakran kimész és így gyakorlod akkor elég gyorsan.. meg lehet szokni talán max 1 hét ha gyakran kimész ...de ez ember függő is..
2012. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
bal lábbal tudsz hajtani de nem jo ha bal láb van hátul? neked találták ki a mongo-regulart! ez olyan h jobb lábad van hátul és ballal hajtasz
2012. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!