Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik airsoft fegyver éri...

Melyik airsoft fegyver éri meg jobban?

Figyelt kérdés

[link] :1

2: [link]



2012. márc. 17. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1.

Jobb márka, és kicsit erősebb.

2012. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint tapasztalt airsoftos és airsoft fegyver szerelő én azt mondom hogy egyik sem. Az elsővel az a baj hogy a colt az csak egy nagyon nagy butítás találkoztam már egy hasonlóval ugyanúgy colt márkájú puskával, az illető akié volt kb a 2. játék után ripityára törte a testet mert minőségtelen műanyagból volt. Egyébként a fogaskerekek nem rosszak de egy idő után könnyebben elfáradnak benne.

A 2. lehetőség a Dboys az is egy lebutított változat ott a gearboxal vannak gondok, sokaknál láttam hogy széttört illetve szétrepedt, a lőtávja nagyon karcsú és gyenge is. A fogaskerekek meg kb az egész gearbox csak "játék" fél év használat után az egészet a szemétbe dobhatod. Ha annyira ilyen jellegű puskát akarsz akkor a Jing Gong márkát javaslom az olcsóbb kategóriából. Azok nagyon jók erősebbek valamivel a gearboxuk nagyon jól bírják a fogaskerekek is jók a dugattyúra sem hallottam még panaszt meg ugye azok is strapábbak. Ugyan akkor a test műanyagból van de még mindig jobb a semminél mert tartósabb. Egyébként nekem is JG fegyverem van én kezdőként a classic army sportline fegyverrel kezdtem az az olcsóbbik változata volt a belső csövet kapásból cserélhettem mert az aluminium jobban kopik és nem működik úgy ahogyan kellene a gearboxban a legfelsőbb fogaskerék ami a dugattyút mozgatja az nagyon hamar elkopik tönkremegy. Ha kezdő vagy és nincs sok pénzed inkább Mp5 öt vegyél kb 40-45 ért a Keleti vagy a Déli frontban megkapod és az minőségileg sem rossz. Ha komolyabbat szeretnél akkor még gyűjts kb 60-65 ezerig és akkor vegyél egy normálisabb Jing Gong de erősebb puskát. Hidd el így jobban járnál. Erre a két puskára kb még ennek az árának a felét fogod költeni alkatrészekre. Mellesleg azt még elfelejtettem hogy a Dboysnak a motorjai egy hulladék hamar melegedik és hamar tönkremegy egy átlag jó fajta airsoft puskamotor 10 ezernél kezdődik. és már akkor erősebb rugó tartósabb fogaskerekeket igényelnek erősebb testet és már a felét elköltötted még pluszba. Szóval én még gyűjtenék hozzá egy 20 ast és vennék egy normálisabb Jing Gong puskát amik azért 2-3 évig bírni is fogják ha nem tuningolod szét.

2012. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm

1 kérdés ez? [link]

2012. márc. 17. 16:07
 4/4 anonim válasza:
szerintem fölösleges +20ezreket kifizetni azért, hogy a tus meg a markolat fém legyen, egy kis tuninggal egy cm28 nagyon jó fegyver tud lenni, ha érdekel tudok külföldről is behozni 26-27 ezer forintos áron + ha kell rugó vagy más alkatrész azt is olcsóbban tudok szerezni! Üdv.
2012. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!