Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Azt honnan lehet megállapítani...

Azt honnan lehet megállapítani hogy ha valaki cuccozik, szteroidozik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 20:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

GreenTea


30 szemtől biztos nem lesz semmi bajod (amennyiben tudod hogy kell szedni:D), de 3-4 kilót sem izomba fogsz hízni.

Olyan szteroiddal kell együtt használni, ami nem terheli a májat. Az injekciók jobbak mint a szemes cuccok.

2012. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
De miért jobbak mert vér áramba kerülnek ? De szúrni nem nagyon merek :D mert az szar, vagy venni kell májvédőt.
2012. febr. 25. 21:43
 13/28 TOMAtm ***** válasza:

1: azért jobb amit szúrsz mert nem akad fent a májadon,ami az elsődleges 'szűrő'.a szájon át szedhető szteroidok nagyon veszélyesek,tönkreteszik a májadat,mivel a hatóanyag alig pár százaléka jut át a májon.

2: ha szúrod magad viszont elpatkolhatsz ha eret ér a tű.


mikor kokszoltam,max annyi volt a nagy szteroid agresszió h előbb bepöccentem ha valaki beszólt.am nyugodt ember vagyok,az is voltam a kúra alatt is.a magasabb tesztoszteronszint eredményezi az agresszívebb viselkedést.sok szteroid egyátalán nincs hatással a tesztoszteronszintre.am meg nem hiszek benne h a szteroidok károsak lennének,maximum ha valaki nem ésszel használja őket hanem agyatlanul,tudás nélkül.nekem 8 kilót hozott egy 10 hetes kúra aminek a nagy része meg is maradt,bár erőben veszítettem sokat.én nem bántam meg,a sokkalta magasabb tesztószinttől úgy éreztem magam mint superman kb.ja és a bnőm is élvezte mert egész nap állt a répa.

2012. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor patkolhatsz el, ha bele is nyomod az érbe.

2012. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy fogalmam sincs melyiket hova kell szúrni,10 hetes kúra? Jó sokáig nyomtad de mindennap szúrtál vagy csak 1 héten párszor?Nem féltél?
2012. febr. 28. 15:26
 16/28 TOMAtm ***** válasza:
heti 2 szer,de nem igazán féltem tőle,megnéztem a youtube on egy videót hová kell szúrni ahol nincsenek erek nagyon.de am is ha visszaszivsz vele és nem véres akkor nem érbe ment(csak ezt hason fekve seggedben egy tűvel eléggé nem tudod kivitelezni).
2012. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

A szteroidot használó ember félelmei elmúlnak, nagyon bátornak érzi magát. inkább lejönni róla nehéz, mert nagy feszültséggel jár. elszáll az önbizalom és a bátorság.


szerintem az agresszivitás is abból ered hogy aki ilyen szereket használ nagyon "sokat képzel magáról" és nem viseli el más "alávaló" emberek beszólásait, vagy viselkedését.

2012. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


"A szteroidot használó ember félelmei elmúlnak, nagyon bátornak érzi magát. inkább lejönni róla nehéz, mert nagy feszültséggel jár. elszáll az önbizalom és a bátorság.


szerintem az agresszivitás is abból ered hogy aki ilyen szereket használ nagyon "sokat képzel magáról" és nem viseli el más "alávaló" emberek beszólásait, vagy viselkedését."


Ez úgy ahogy van hülyeség. A szteroid nem kábítószer. Nem okoz függőséget.

Szteroid düh pedig nem létezik. Szerintem mielőtt baromságokat írsz, beszélj pár szteroid fogyasztóval és meglátod, hogy semmivel sem érzik felsőbbrendűnek magukat. Attól, hogy valaki doppingol még nem fog megváltozni a személyisége.

2012. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

18as, én ezt tapasztalatból írtam, de elismerem hogy több féle szteroid van mindenkire más hatással lehet. de több embernél tapasztaltam ezt a hatást amit leírtam. ha meg nem is lenne kémiai hatása a viselkedésre, akkor is ez logikus hogy a hirtelen testi változás ezt váltja ki.


egyébként meg nem írnék ide ha nem ismernék egy szteroidot használó embert sem(elég közelről).

2012. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor te idiótákat ismersz. Aki bunkó parasztnak született, az az is marad, aki normális, abból a szteroid sem csinál mást.

Én rengetek szteroidot nem fogyasztó embert ismerek, aki akkora f@szkalap, hogy félelmetes. Tehát aki nem szteroidozik, az mind nagyképű barom? Nem hinném.

Nem lehet így általánosítani.

2012. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!