Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintem begyulladt a sipcson...

Szerintem begyulladt a sipcsonthártyám a sok rugástól mert van rajta egy kis csomó duzanat amikor ha én rugok másra a duzanathoz ér akkor az egész sipcsontom fáj elég keményen mit tudtok ajálani mitévő legyek borogassam? Mennyi idő mig elmulik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

jegeld.

a csonthártya gyulladás általában 5-6 hónapig tart.

de valószínű,hogy csak zúzódott,mert ha csh gy-od lenne az inkább a belső oldalon fájna és már az ugrásra,járásra is érzékeny lenne,nemhogy a rúgásokra.

2012. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jegeld,várrj,és viseld el a fájdalmat.Ha begyógyult,kezdd el kiidegelni,h ne érezz semmit.Eleinte eléggé szar lesz meg fájni fog,de utána tiszta menő,h nem érzel vele semmit.Olyan lesz,mintha betonból volna.Már énis kiidegeltem,a combom alsó részétől csak a bokámat és a lábujjaimat érzem,meg a térdemet egy kicsit,ha rossz helyen ütöm be.A többit csak akkor,ha törik,de akkor is csak kicsit.Ugyanez van a karommal.A tricepszemet nem érzem,az öklömet és az alkaromat se.Csak az ujjbegyeimmel tok érzezni,de azzal is csak a 'szélsőséges' dolgokat,mint pl. a nagyon forró,a nagyon-nagyon hideg,és az érdességet,de csak akkor,ha legalább csiszolópapír szintű.Mostanában a haverjaiim azzal szoktak szórakozni,h dolgokat törnek el a lábamon,és nézik,h melyiket érzem.A múltkor az egyszerre kettő 6,5cm átmérőjű tölgyfa seprűnyelet sem éreztem.
2012. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy idegelted ki a sípcsontodat?mit csináltál gondolom a zsák rugdosása önmagában nem elég?
2012. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kemény dolgokat kell rugdalni,ütögetni.Nem az a lényeg,h erősen,hanem h sokszor.Én pl. naponta 100x rúgtam és 150x ütöttem meg az edzőteremben a fém ajtófélfát.3 évig hetente 5x csináltam ezt meg,fokozatosan erősítve az ütéseket és rúgásokat.
2012. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
erre fele seprűnyelet szoktak oda vissza gurigatni a sipcsonton !
2012. jan. 31. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!