Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hosszutavfutok! Fontossagi...

Hosszutavfutok! Fontossagi sorrendben melyiket vegyem meg: futocipo (mit szoltok a kalenjihez? ), camelbak, cardio ora (mit ajanlottok)?

Figyelt kérdés
Nagyon sok penzem nincs ra, de ha kell osszegyujtom, csak az erdekel, h hosszutavfutason es gyakori edzeseken melyik a legfontosabb?
2011. dec. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok hosszútávfutó, de természetesen első a cipő
2011. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először cipőt vegyél, a terepnek és a lábadnak megfelelő típusút. Aztán ruházat is kell, időjárásnak megfelelően. A többivel ráérsz, esetleg még javaslom egy direkt erre kitalált karszalag beszerzését amibe beleteheted telefonodat, zenét, iratokat. stb
2011. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én közel 2 éve, mondjuk úgy, hogy az vagyok:)

Csatlakozom az első válaszolóhoz, tényleg a cipő a legfontosabb, főlleg, ha betonon futsz.

Meg jobb fajta zokni az, ami szerintem szükséges, mert nekem néha ki vízhólyagosodtak a lábbujjaim.

Meg a sportmelltartó is(persze, csak ha lány vagy)

A camelbakről fogalmam sincs, hogy micsoda, a cardio ora meg már tényleg csak részletkérdés, én anélkül szoktam futni, de majd én is be akarok szerezni egyet valamikor:)

Na a többiek majd leírják még, ha vmi kimaradt volna:)

2011. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
camelbak a hátizsák
2011. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!