Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ti ajánljátok hogy egy kezdő...

Ti ajánljátok hogy egy kezdő aki most kezd airsfoztozni sniperrel kezdjen?

Figyelt kérdés
neten sokat olvastam hogy 10 böl 8 an abbahagyják, meg hogy a kezdők megunják, és ha igen milyen kezdő snipert illetve másodlagost ajánlotok? a snipero lyan 50 ezer körül a másodlagos pedig 30 körül!!
2011. dec. 13. 19:51
 1/2 escrogar ***** válasza:

semmiképpen. nincs olyan, hogy kezdő sniper. van egy sniper, ami vagy elvisz 60-70 méterre korrekt lőképpel, vagy nem. ez úgy 100 körül kezdődik. kell először venni egy normálisabb puskát, ami 40-50 ezer, és ezt teljesen kiganajozni, ami még egyszer ennyi. nem egy sniper van itthon, akiknek a fegyvere amúgy negyedmillió körül van.


másodlagos meg bőven kijön 20-ból. plusz combtok.


ellenben ha veszel egy normál AEG-et, és kiganajozod, plusz veszel intelligens töltőt, lipóakksit, és plusz tárakat, akkor tartasz mondjuk úgy 70-80 körül.

2011. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jól leírta, viszont AEG-t is lehet használni snipernek. Nekem TM M14-en van. Ki van szedve belle a sorozatlövés és 580FPS-t lő. Tetején vagy egy sín amire fel van fogatva a távcső (Mindenképpen ilyet ajánlanék, én ezt használom 3 éve [link] És a bipodot is megéri venni. Ha rugós snipert akarsz akkor valami ilyesmit nézz [link] Kezdésnek ez nagyon jó fegyver!


Amúgy meg igen, sokan beleunnak. Nem kis türelem kell, na meg a sniper felszerelése kerül a legtöbbe. Ugye fegyver, cseretárak, másodlagos fegyver, szintén cseretár, combtok, taktikai mellény, szemüveg, terepruha, ghillie ruha, stb, stb...


Nem érdemes kezdésnek 300ezres fegyverrel kezdeni, mert ha megunod a legjobb esetben sem tudod azt a fegyvert 250ezernél többért aldni, mert egyszerűen nem veszik meg.


Ha van még valami kérdésed írj.

2011. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!