Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon szeretnék Taekwondo-zni...

Nagyon szeretnék Taekwondo-zni de az a baj a szülővárosomban, nincs lehetőség, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néztem már oktatói videókat, meg hasonlókat, de úgy elég nehézkes és nagyon nagyon szeretnék taekwondozni.
2011. nov. 26. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Kötlözz el!

Most tényleg,ha nincs ott ahol vagy,akkor nem tudsz mit tenni.Keress vmi olyasmit,ami hasonlít a Tae Kwon Do-hoz.Gondolom a faszájos rugások tetszettek meg benne.Amiben még van ilyen az Capoeira,Shaolin Kung Fu,de igazából a win chun kivételével bármilyen kung Fu,Karate ágak,nézelődj.

2011. nov. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így van ! :) vagyis a rugások eléggé tetszenek, meg amúgy is ez az egész.És nagyon szálkásít is.
2011. nov. 27. 00:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Amiket írtam,azokban van ilyen.Keress rájuk TeCső-n,és ott megnézheted h miket csinálnak a capueirások meg a shaolin kung fu-sok,meg udye h hogyan néznek ki.Bár szálkásítani inkább a Shaolin Kung Fu,a Capueira inkább erősít,látszik is rajtuk,széjjel vannak gyúrva.És még ennek ellenére is fizikát meghazudtoló módon repkednek össze-vissza.Meg ugye a Shaolinos ugró-pörgő-forgó-rúgások sem utolsók.Meg ugye h miket bírnak ki....egymás hasán törik a téglákat meg ilyenek.....:)
2011. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a shaolinost meg nézem :) de a capouira inkább táncosabbnak látszik, persze az se rossz.De itt nálunk sajnod nem sok harcművészet, és küzdősport is kevés van :(
2011. nov. 27. 15:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a shaolin tényleg jó : ) ez tetszik de szerintem ilyen sincs itt. Utána nézek.
2011. nov. 27. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?Hátha tudok vmit.
2011. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán.És utána néztem, hogy shaolin tán van, de nem jön be az oldaluk.
2011. nov. 27. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi rugáscentrikus dolgot nem találtam.De van it néhány dolog,amiben rúgnak is:

Kick Box

[link]

Ju Jitsu

[link]

Thai Box

[link]

2011. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja tényleg a kick-boxon is gondolkoztam mert ott is vannak jó rúgások, ilyen pörgő forgó.Azért kösz : ) majd szédnézek még sztem.
2011. nov. 29. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah,ez itt az első normális oldal.Elég jók úgy néz ki.Ez itt Kyokushin Karate,elég sok benne a rúgás.Nem mellesleg pedig a Kick Boxot is abból fejlesztették ki.A Kick Box eredeti neve Sportkarate volt.

[link]

2011. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!