Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha szakadó esőben kiugrasz...

Ha szakadó esőben kiugrasz egy repülőgépből ejtőernyővel akkor mi ázik el jobban, a hátad, vagy a mellkasod?

Figyelt kérdés
Szerintem a mellkasod, de ha szerintetek nem így van indokoljátok már meg,kíváncsi vagyok :)
2011. nov. 18. 17:52
 1/7 anonim válasza:
:-) Attól függ,hogy a felhő alatt,vagy felett ugrasz ki.:-) Na jó. :-) Hát mivel a felhőből esik az eső,és a felhő alatt vagy,akkor persze a hátad,kivéve,ha nem fordulsz meg.De persze a mellkasod is megázik.:-) De ha a felhő felett vagy,akkor semmi,mert felfelé nem esik.
2011. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem igaz :) én az esés sebességére akartam ezzel rámutatni :) és mivel gyorsabban esel mint az esőcsepp így utóléred őket és a mellkasod fog jobban elázni :)
2011. nov. 18. 20:10
 3/7 anonim válasza:
Igaz.Amúgy gondoltam erre is.:-)
2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem pontosan, de az ülepedés sebességében számított a közeg sűrűsége, viszkozitása, az ülepedő anyag sűrűsége és szemcsemérete. na most te mint ember nagyobb vagy egy esőcseppnél, persze számolás nélkül nem egyértelmű, de vélhetően gyorsabban ülepedsz le levegőben, mint az esőcseppek.
2011. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magyarul: utóléred az esőcseppeket, és a mellkasod elázik. nem kell ezt túlreagálni :D Aczél téged ismerlek amúgy:D egyszer adtál nekem tanácsokat:)
2011. nov. 20. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:

biztos kérdeztél valamit.

de a Sári néni túksz.aros csizmájára már, hogy hogyan felejthettem el az ülepedés sebesség képletet ARR!!

ez már a vég jele. pedig még annyi minden áll(na) előttem.

2011. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:

hát nekem semmi...

olyan gyorsan zuhanok hogy elpárolódnak előlem az esőcseppek....

2011. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!