Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van 1-2 tippetek paintball -hoz?

Van 1-2 tippetek paintball -hoz?

Figyelt kérdés
valami stratéia vagy ilyesmi
2009. máj. 2. 21:59
 1/9 anonim válasza:
100%
semmiképp ne menj el üres tárral esetleg fegyver nélkül :D én Airsoftozom.... de a legjobb minél magasabbra jutni persze ha nyílt terepen vagy...
2009. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ne hagyd magad lelőni. :) Próbálkozhatnál valami olyasmivel, mint Neo a Mátrixban. :D
2009. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ok. köszi majd meglátom hogy sikerül.
2009. máj. 2. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi paintballoztunk, akkor volt egy taktika, szinte mindenki használta.Amikor fedezékben vagy és nem tudsz kijutni onnan, akkor fordítsd oldalra a fegyvered és húzogasd a ravaszt.Így nem lő ki golyót, viszont olyan hangja van, mintha lőnél.Ha szerencséd van, az ellenfél azt hiszi hogy tényleg lősz és ha nem mozdul ki a helyéről, akkor gyorsan át tudsz futni egy másik fedezék mögé.Az adrenalintól és a szemüvegtől úgysem fogja látni, hogy te hogyan tartod a fegyvered.
2009. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Tettetsd magad halottnak,aztán hirtelen durrants bele a közeledő kíváncsiskodókba! XD XD XD
2009. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Jó tippek voltak, de 4x leszedtek. Egy elhagyatott gyárban voltunk rengeteg fedezékkel. 1 baj volt hogy nagyon csúszott a talaj. A legszebb lövésem az az volt amikor 20 méterről az ajtóban álló havert leszedtem de az volt a legszebb hogy a golyó kanyarodott.
2009. máj. 3. 15:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát már nekem is van jópár tapasztalatom jó is rossz is. Ha valakinek kell info írjon a címemre. Szivesen segítek.
2009. máj. 3. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
serintem az airsoft jobb, mert nem ballsiztikus pályán mozog a lövedék, nem ken össze mindent
2009. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az lehet csak jobban fáj.
2009. máj. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!