Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fiúk ti kinézitek a kondiból...

Fiúk ti kinézitek a kondiból a lányokat? Lányok titeket nem néznek meg?

Figyelt kérdés

nektek nem zavaró? olyan mintha ellenőrizni akarnák h mit csinálok, és ez zavar. főleg h még kezdő vagyok. titeket nem néznek 'ki' onnan?

17L


2011. okt. 18. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amikor nagyon csúnyán eltűnt az izomzatom évek lustasága miatt, én is lementem. Miután elkezdtem barátkozni és tanácsokat kértem, nagyon szívesen segítettek, megmutatták a mozdulatokat, figyelmeztettek, hogy mit ne csináljak, ha nem akarok megsérülni (bár még így is lefejeltem egy fém alkatrészt valahogy :)).

Később érdeklődtek, hogy fejlődöm, stb.


Kicsit nyiss mások felé, a kezdőket nem nézik ki sehonnan, senki sem izmosan jött a világra, ők is elkezdték egyszer és ezt tudják is.

2011. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 greeen ***** válasza:
100%
Én mint aki vagy 15 éve edz azt ajánlom hogy ne azzal foglalkozz hogy ki néz,és ne fürkészd a többieket,hogy vajon néznek e,hanem edz lelkiismeretesen!Ha az sikerül,akkor azt se veszed észre,hogy vannak rajtad és az esetleges edzőtársadon kívül más emberek a teremben,és ér is valamit a befektetett energia!
2011. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kinézni, hanem megnézni szoktam a lányokat az edzőteremben:-).

Viccen kívül teremtől függ, én jártam olyanba is, ahol rendesen összefújta a szél a szemetet, és egy bizonyos kör csak azzal volt elfoglalva, hogy beszólogasson mindenkinek és elmezze, hogy melyik lányt mikor hogyan ...opatná le (egy diszkós kidobói munkacsoport törzshelye volt). Aztán átmentem egy másikba, ahova sokkal normálisabb emberek járnak.

Az edzés az első, de fontos a társaság is!

2011. okt. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csinálsz rosszul semmit? Amúgy hadd nézzenek! Lehet hogy csinos vagy, vagy meglepődnek hogy csaj is edzhet normálisan, vagy mindkettő.


Engem már megszoktak, páran ismernek is (vagy csak hiszik :D), és mindenki segítőkész. Ha gondolod kérdezz meg valakit hogy ez így szabályos-e, meg hogy ebből hány ismétlést csinálj, mekkora súllyal satöbbi... de ne zavarj senkit, kérdezni csak gyakorlatok közben, dumálgatni meg csak edzés után érdemes.

2011. okt. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csinos vagy had nézzenek , örülj neki ha meg rosszúl csinálod (nem egyből ellenkezni , hogy nem de tökéletesen csinálom youtuberól láttam meg már 3 hónapja edzek ) . Mindíg lehet újat tanítani , hogyan legyen jobb a gyakorlat , meg hogyan csináld úgy , hogy a lesérülés kockázata nagyon kicsi legyen és ha normális terembe jársz erre oda figyelnek . Most volt már olyan ,hogy hogy tolom francia rúddal és rámszólt , hogy testből húzom a súlyt vegyek lejebb és normálisan , hát inkább nézze meg és szóljon feleslegesen ne csináljak semmit egy külső szem sok olyat vehet észre amit te nem . Mondjuk számít ,hogy ez nem ilyen nagy képű hely ahova a BMV -s kis köcsö g lemegy tol egy cigány edzést másnak meg beszólogatt . Azért függ minden a társaságtól .
2011. okt. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elején mindenkit néznek. Lehet az nagydarab vagy vékonyka, fiú avagy lány.. Teljesen mind1. "Az odajáró klikk mindig is kíváncsi lesz az új húsra." És tényleg független attól, hogy milyen nemű vagy milyen alkatú vagy.

Vagyis, ha csúcsbombázó vagy és nincs szükséged a konditeremre akkor nyilván egyfolytában nézni fognak és még lehet oda is mennek hozzád "segíteni".

2011. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézem ki egyáltalán.

1x-2x megnézem a popóját aztán észre sem veszem,ahogy a többieket sem..

Szégyenlős vagy egy kicsit,de új közösségben,új helyen ez mondhatni természetes.

Hamar elmúlik.

20 év alatt 2 esetet láttam,hogy konkrétan ki lett utálva valaki.

Az egyiknek az volt edzése,hogy lejött beszpidezve,minden gépen csinált egy gyakorlatot,aztán 20perc múlva ott sem volt.Rövid idő múlva nevetség tárgya lett,uh lekopott.

A másik meg az volt,hogy lejött két hatalmas arcú elhízott 16 éves és mindent a lehető legrosszabbul csináltak,már odamentek szólni nekik,hagy balesetveszélyes amit csinálnak,de tojtak rá,nem fogadtak el segítséget.

Aztán egyszer kitalálták,hogy ők majd guggolnak-rogyasztanak-120kilóba,tükörnek,állvágynak háttal persze.

A súly leborult,átfordult oldalra majdnem agyonvágott egy srácot.

Aztán kizavartuk őket a francba.

2011. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


Szerintem, csak annyi, hogy szégyenlős vagy, de idővel majd biztosan elmúlik:)

Ha nem olyan vagy mint én... kb. egyszer voltam konditeremben és még csak nem is egyedül, hanem ismikkel. Engem annyira zavart, még az is ha csak fél szemmel nézett rám valaki, hogy nem tudtam nyugodtan megcsinálni egy gyakorlatot sem...(pedig egyébként sportolok)

Így elhatároztam, hogy ma csak a gépek használatát tanulom meg...:D

Tudom, hogy ciki, de tényleg nem ment, mert olyan szeretcsétlenűl éreztem magamat 0 tapasztalattal egyedüli lányként a sok fiú között.


De én speciel nem néztem ki senkit... és sehol sem nézek ki senkit. Arra figyelnek fel, ha valamit rosszúl csinálsz, ill. ha csinosabb vagy az átlagnál.

De álltalában mindenki saját magával foglalkozik...

2011. okt. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!