Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nem tudtokvalami sportot amit...

Nem tudtokvalami sportot amit űzhetnek? 14 évesvagyok 187 cm 86 kilo

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 20:33
1 2
 11/15 anonim válasza:

szia!én is 14 vagyok és probáld ki a teniszt ha erőőseket ütsz akk nem kell szaladnod :))hiddel én is teniszezek,

úszás??ott tök mind1 menyi súlyfelesleged van :)

tollas??oott csak pár métert kell tened de a lényeg h gyorsan reagálja ha vlki üt

egyébként hol laksz??

2011. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
asszem porc kopás ,de lehet rosszúl rémlik , megkérdezem neked majd ha találkozuk velük csak tényleg aggasztóan sok van . Aztán lehet ,hogy az oktatás szintje itt ott olyan , hogy konkrétan leszarják mitörténik az emberrel . Én anno fél évig killboatoztam és sose kérdezték meg , hogy egyébként tudok úszni 2,3 alkalmat segített az edző aztán már haverral toltuk csak aki velem egyszerre kezdte , szóval hogy mennyire csináltam szabályosan a fél év alatt a mai napig nem tudom :D
2011. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ehhh...Norboc válasza:
én egyébként thai-box-olok 13 éves vagyok, szerintem próbáld ki, mert ott mind1 milyen az alkatod, csak gyors legyél és legyen kis reflexed, ahova én járok nem kell előleges tudás kezdők is jöhetnek, csak én kisebb vagyok egy pöppet xDDD (178 centi, 55 kiló)
2011. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
www.hurricanes.hu
2011. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
amerikai foci
2014. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!