Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez egy prof deszkának megfelel?

Ez egy prof deszkának megfelel?

Figyelt kérdés
Januárba szülcsinapcsi utánna karácsony ha mást nem kérek egy 80 ezerrel kb lehúzhatom az ősöket. Össze akarok rakni egy nagyon jó deszkát belőle. Eddig arra gondoltam hogy egy mátra lapot veszek indipendent függővel.. Szerintem ezek a legjobbak bár ebbe is bele lehet kötni nyugodtan. És a csavarok, csapágy meg többi cuccost kéne még megtervezni. Jól csinálom? Srácok ti hogy raknátok össze az álomdeszkátokat ?
2011. szept. 30. 19:48
 1/3 anonim válasza:
sztem nem kéne egyböl a legdrágábbat megvenni.először kezd olcsóbbal mint kb 40ezer ig költs.azt majd meglátod kell e jobb vagy sem.
2011. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a válasz csak arra volt jó hogy semlegesítse a kiemelésemet, köszi szépen. Szerinted azért költök rá ennyit mert komoly elhatározásom van vagy nincs jobb helyre tenni ? Ha nem tudsz segíteni ne okoskodj, ez nem az a hely.
2011. okt. 4. 17:20
 3/3 anonim válasza:
Új deszkával nem lehet profin deszkázni, használtat vegyél, amivel nyertek versenyt vagy hasonlót.
2011. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!