Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing Tsun kung fu-hoz van...

Wing Tsun kung fu-hoz van oktatási anyagot tudtok online?

Figyelt kérdés
1 hónapja tanulom ezt az önvédelmi sportot és igen hatékonynak találtam. Viszont otthon is gyakorolni akarom legalább a forma gyakorlatokat... Tudtok youtubon kívül esetleg magyar nyelvű vagy más oktató videókat illetve illusztrációkat képeket stb..
2011. szept. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

1. online segítség: felejtsd el az önvédelmi sport kifejezést. nem létezik.

2. ide nem írok, nem tudok WT anyagot, sorry.

2011. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
thx :) a semmit
2011. szept. 13. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem az edző bizt tud vmit mondani.Am mennyire nehezek a formagyakorlatok,mert Én is most kezdtem el.
2011. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah.. azért a semminél több volt. rögtön 2 pontot emelkedik az intelligenciád, ha nem használsz ilyen kifejezéseket.


harcművészetet (és önvédelmet) meg nem lehet tanulni könyvből, persze ha van egy leírás, akkor ott meg tudod nézni melyik mozdulat következik egy formában, de ez valljuk be, a legutolsó dolog egy harcművészetben..

a többit meg csak egy nálad gyakorlottabb keze alatt tudod csiszolgatni.

2011. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!