Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftozni szeretnék?

Airsoftozni szeretnék?

Figyelt kérdés

ma vagyok 14 vasárnap jönnek hozzánk rokonok megtartani mindenki pénzt fog ajándékozni

nagyon megtetszett az airsoft és szeretnék venni egy mp5 öt

15-20 ezrem van csak a fegyverre a kiegészítőket majd később mind1 unoka tesómmal vennénk meg ő már 24 és meg is venné nekem de én nem airsoftozhatok csak a haverokkal nem játszhatok csapatban mind1

20 ezer kevés egy mp5 re ha lehet akkor legyen új de ha nem új akkor használt is nagyon jó lenne 20 ezer kevés ?

és érett vagyok rá ?


2011. szept. 9. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

1. A pénz kevés. egy minőségi Airsoft fegyverhez minimum 35 ezer kell akkor még a plusz felszerelésekről ne is beszéljünk.

2. 16 év alatt egyáltalán nem mehetsz airsoftozni sehova, maximum pár idióta haveroddal de ha elkapnak jajj lesz nektek, Airsoftot 16 évesen lehet űzni szülői bele egyező nyilatkozattal, 18 év felett már erre a nyilatkozatra sem lesz szükséged.

3. Ha csak haverjaiddal akarsz akkor is kell minimum egy munkavédelmi szemüveg. Ha épületben vagytok akkor védőmaszk. Javaslom figyelmedbe a MASZ szabályzatot. És persze lövedékre amiből szintén nem mindegy milyet veszel.

2011. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem

küldök 4-5 linket h ezek airsoft fegyverek-e?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 9. 22:32
 3/4 A kérdező kommentje:
2011. szept. 9. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Első!!!Nincs igazad!Én is most múltam 14,és anyámmal(!) mentem el airsoftot venni szaküzletbe,és mondtuk,jhogy még csak 14 vagyok,és a szabad-e így,és azt mondták,h szabad,mivel légfegyvernek minősül,amit ugye Magyarországon engedély nélkül lehet kapni.Egyébként 1 M21-es snipert vettem,ami kivitte a házunk 1ik ablakát,ugyh elég erős.
2011. szept. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!