Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ejtőernyős ugrásnál a hirtelen...

Ejtőernyős ugrásnál a hirtelen nyomásváltozástól nem fájdul meg vagy kezd pattogni az ugró füle?

Figyelt kérdés

Amikor egyszer repülővel utaztam ereszkedés közbe mindíg nyeltem és akkor pattogott a fülem, de volt hogy nem dugult ki leszállás után sem és utána vagy 3 napig fájt.

Ejtőernyősöknél ez nincs így?


2011. júl. 28. 19:42
 1/2 anonim válasza:
0%
hm érdekes kérdés szerintem az Ejtőernyősök lassaban zuhannak mint egy repülő, mivel hogy minnél kisseb a tárgy annal kisseb a vonzás szoval lassan zuhannak és nemfájjdul meg fejük de lehet hogy nagy hülyeséget montdtam :D régen jártam iskolába
2011. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vazzeg, az legyen a legkisebb baj!

Amikor szabadesésben hasítod a lég-eget???

AZ CSAK GYÖNYÖR!


..nyeléssel meg éppen kiegyenlíted a levegőnyomását és az nem pattogás a füledben, hanem akkor egyenlítődik ki a nyomás a környezet és szervezeted között.

Tanulj kiegyenlíteni a búvároktól, meg egy kis élettan és nem lesz olyan woodoo dolog, mert gyakran fogsz ilyennel találkozni, akár már egy liftben vagy autóval a szerpentinen.

Több vagy te attól, hogy ezen csak csodálkozzál. :))

2011. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!