Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik Box klubba menjek...

Melyik Box klubba menjek pesten, lehetőleg újpest-angyalföld környékén?

Figyelt kérdés

5000-8000 ft díjra gondoltam, most MMA-zok, de nem a kedvenc sportom, hallottam a vasasról, de nem tudok róla sok mindent, csak azt kb h a 90%-uk roma aki oda jár, én pedig nem szeretnék közéjük járni :D

Köszi előre is a válaszokat


2011. júl. 27. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát bakker:).

1 évig jártam a Vasasba hobbista edzésre,de egy roma sem volt.Nem is tudnák kicsengetni a havidíjat.

A versenyzők között viszont vannak rendesen,de ők máskor edzenek.

Még vagy 10 éve a BBK-ban volt az,hogy lementem,ott volt 30 ember és jó ha 3an voltunk fehérek.

De ezzel nincs baj.Nem mindegy,hogy kivel bunyózol?

Egyébként a vasas átment az Aterembe.

2011. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jártam Thai-boxra, ott is 10/8-as arányban romákkal volt teli, nem vagyok rasszista, egyszerűen nem tetszett, hogy nem működünk csapatként, ezért nem szeretnék velük edzeni.

A vasasba versenyzik a barátom akitől hallottam a vasasról, ő is roma, és ő mondta nekem, hogy most már sok fehér bőrű nincs se a versenyzők, se a rendes edzésen lévők között.

Egyébként mindegy lenne, csak legyünk egy csapat, ne azt próbálják, hogy hogyan lehet kicseszni a másikkal :) Köszi egyébként a választ.

2011. júl. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!