Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a termékről?

Figyelt kérdés

Sajnos 7-8 jó minőségű szilárd kajára nincs lehetőségem, persze az "alapok" (rizs,zab,hús,túró,pufirizs...) megvannak, csak pl napi 8* rizst csirkemellel nem tudok fogyasztani, ezért gondoltam ilyen magas kalória tartalmú tömegnövelőre. Esetleg mellé még valamilyen olcsó fehérje, picit megnövelni a fehérje tartalmát...

[link] Builder.hu/termekek_reszletes. Htm4? id=3814


2011. júl. 26. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Te rakd már be a linket rendesen, és akkor meg is tudom mondani.
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ha erről van szó:


[link]


Akkor én ezt k*rvára nem venném, ez egy szénhidrát bomba. Akkor inkább fehérje zabbal napközben.


De ha mindenképp ezt akarod venni, akkor csak fél adagot fogyassz.

2011. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mért így rakta ki a linket...mikor a kérdést írtam, normálisan írta ki...elnézést...

Köszi a javítást 2., és a hozzászólást is!:)

2011. júl. 26. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ha ezt veszed innen vedd 5000 rel olcsóbban:


[link]

2011. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te öregem, írtam a shop buildereseknek, hogy milyen ch-t tartalmaz, ha azt írják amit gondolok, akkor lehet, beruházok egyre, mer k*rva olcsó, és jobb lenne ezt adni fehérjéhez mint zabot mer attól beokádok.
2011. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, bodybuilding.hu-ról venném, csak a shop.builder-en néztem a véleményeket, és azt a linket raktam a kérdésbe. :)
2011. júl. 27. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!