Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Everlast Vs Lonsdale?

Everlast Vs Lonsdale?

Figyelt kérdés
melyik a jobb , nevesebb márka?
2011. jún. 11. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs különbség a kettő közt. A Lonsdale angol, az Everlast amerikai. Minőségüket tekintve sincs sok különbség szerintem, és ma már sokkal könnyebben hozzájutsz ezekhez a márkákhoz mint 4-5 évvel ezelőt. Akkor max angol használt turiban akadtál rá egy jobb állapotú Lonsdale ruhára, vagy elmentél nagyobb városba ahol tudtál venni új Lonsdale, Everlast ruhákat, persze nagyon drágán. Szerintem nincs különbség köztük, nekem van több ilyen ruhadarabom is van és néhány közülük már 3 éves is van. Ha kiméled, odafigyelsz a mosásra, akkor több évet kibírnak és nem használódnak el szóval felveheted akárhova. Ha edzés céljából veszed, akkor is bírja, és elég hosszú idő mire megnyúlik. Szerintem jó cuccok.
2011. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!