Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Real Wing Tsunra jár vki?

Real Wing Tsunra jár vki?

Figyelt kérdés
Edzéseken van full contact?A fizikai erőnlétet mennyire fejlesztik?Havonta mennyibe kerül az edzés?
2011. máj. 11. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Real Wing Tsun?! OMG! WTF?!
2011. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??
2011. máj. 11. 23:02
 3/7 Neji ***** válasza:
Én nem járok rá,de tudod mit kipróbálom ha akkor vannak az edzések amikor ráérek...és akkor elmondom a véleményem is.
2011. máj. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, Neji!

most írjátok már le mi az a real WT! nem keresek rá neten, nincs értelme. a wing tsun (wing chun és bármi összes változat) egy kínai eredetű harcművészet.

megvannak a saját mozdulatai, elvei és technikái, ideológiái stb, és ennyi. nincs olyan hogy 'real' max irreal vagy kamu, ha valako olyan tart edzést aki nem ért hozzá. :)

hát várom a válaszokat vagy ellenvéleményeket..

2011. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túl sokat Én se tok róla,mert csak tegnap találkoztam vele neten véletlen.Úgy tom hogy annyival különbözik a hagyományostól hogy itt van full contact,és fizikailag is megedzenek. www.realkungfu.hu
2011. máj. 12. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:

ha meg akarsz edződni fizikailag akkor végezz Pavel meztelen harcos féle edzést, vagy fegyenc edzést és mellette üttesd magad.

megjegyzem ez semmit nem segít egy kés marta seb ellen, rohatul nem lesz keményebb a tested penge ellen sajnos :(


full contactot akarsz? vannak szabályrendszerek (különböző sportok) ahol az alapvetően gyenge emberek izomból püfölhetik egymást védőfelszerelések mögül, nem hiszem hogy igazán nagy akadálya lenne elmenned mondjuk muaythaiozni kiegészítésképpen :)

ahhoz meg hogy kungfusokkal harcolj, mi köze az edzésnek? én gyerekkorom óta harcművészeteket tanulok, és eddig minden edzésen edzőtársaimmal - barátaimmal edzés előtt vagy után szétszedhettük egymást, gyakoroltunk, együtt csiszoltuk a képességeinket. senki nem akadályoz meg benne. ez nem feltétlen olyan dolog amit edzés alatt kell gyakorolni.

2011. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

OMG = Oh My God

WTF = What's The Fuck

2011. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!