Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri airsofot venni?

Megéri airsofot venni?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja gondolkozok rajta, hogy vegyek-e vagy nem?Mert csak a kertbe tudnék vele lövöldözni és nemtudom, hogy megéri-e/megunnám? Nem akarok feleslegesen 20-30 ezer forintot kidobni az ablakon.Szerintetek???
2011. máj. 8. 12:00
 1/6 anonim válasza:
Ha csak az udvarban lövöldözöl meg fogod unni...
2011. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért csak a kertbe tudnál vele lövöldözni? :/

ha nagyon unatkozol.. csak el tudod foglalni magad valahogy értelmesen -.-

2011. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mert nem ismerek senkit aki airsoftozik...

nem most unatkozok... az volt a kérdés,h hamar megunnám-e...???!:O

ha nem tudsz értelmes választ adni akkor meg ne verd ide a faszod... kössz!-.-

2011. máj. 11. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

bazz ha az értelmi szinted az hogy egy játék sz.arral akarsz műanyag golyókat lövöldözni a kertben, akkor igen, hamar ráunsz, mint 4 éves a pöttyös labdájára.

nem hiszem hogy úgy írtam volna hogy így kell reagálnod öcsipók.

egyébként ilyen pénzért max a legutolsó gagyit tudod megvenni airsoftból is. egyébként.

2011. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha lennenek tarsaid, akkor is raunnal (hacsak nem vagy fanatikus) annyi penzert inkabb vegyel egy legpuskat. az sokkal elvezetesebb. vagy egy ijat.(felteve hogy van a kozelben akkora mezo vagy nagyobb ter ahol tudod hasznalni)
2011. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A bátyámnak van egy airsoftja mar vagy egy éve és mégse unta meg. Jó mondgyuk vannak haverjai akikkel játszhat de sokszor lő vele célba. Mi is használatba vesszük néha mondjuk meg lojuk a macskát ha idejön az udvarunkba...xD
2011. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!