Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » BMX-esek! Mi a neve ennek a...

BMX-esek! Mi a neve ennek a trükknek? (Videó lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=0Rr5r77r4ag&feature=channel_v..

Arra gondolok amit a srác 0:24-től csinál, annak mi a neve?


2011. ápr. 18. 22:14
 1/5 anonim válasza:
footjam tailwhip naon konnyú truck egykettó megtanulod de elószor tanuld meg a footjamon.....írd be a youtubeba h how to footjam tailwhip.....vagy menj rá erre az oldalra: [link]
2011. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az elózó vaokXD amugy ezt 180 bunnyval keverte az már egy cseppet nehéz trukk.....amit kuldtem oldalt azon sokat megtalálsz de nem a világ oszzes trukjét
2011. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt az odlalt, amúgy a 180 bunny hop megy, csak ez amit a gyerek csinált az istenért se akart összejönni, bár most asszem egy darabig nem lesz alkalmam gyakorolni mivel a hátsó felnimet sikeresen eltörtem :S. Köszi választ!
2011. ápr. 19. 17:02
 4/5 anonim válasza:

én segítsek

??????????nekem megy

2011. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jah és sajnálom a bmxedet.....vegyél rendes freestylert hidd el naon megéri de vlogasd meg miet veszel....a sokpénzt megéri...hidd el most veszek én is.....amugy attól még megmondhatom hogyan kell csinálni na perse csak ha akarod
2011. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!