Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sok időbe kerülne ezt megtanulni?

Sok időbe kerülne ezt megtanulni?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=z34JYwNGFtw&feature=related


nem konkrétan ezt az egészet...hanem inkább az 1xűbb mozdulatokat...pl hátraszaltó kézzel v nélküle...v falról visszapattanás v kéz nélküli oldalra szaltó...csak az 1xűbbeket


2011. ápr. 3. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a csávó tud ám..szerintem agyon sok idő ilyet megtanulni, mert baromi sok gyakorlás
2011. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyakorlat teszi a mestert. Ez a csóka sem így született.
2011. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

flash!

valószínűleg pár hónap intenzívebb gyakorlás után menne!

persze ez függ a fizikumtól, mozgáskoordinációtól.

meg mondjuk ezeket a dolgokat nem könnyű kipróbálni, hogy megy-e, mert csúnyán lesérülhetsz.

ellenben ha van egy alkalmas terem egy edzővel hmm hhmmm :)

2011. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ, hogy te mennyi idő alatt tanulod meg...én pl. a rundel flikket 3-4 hónap alatt megtanultam..Az előre szaltó is viszonylag könnyen ment.. a hátra szaltó nekem már kicsit keményebb... de vkinek 2 hónap alatt megvan.A fiúk könnyebben megtanulják ezeket a tapasztalataim szerint úgyh hajrá:)

19/L

2011. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon király! de szerintem ez nagyon sokáig tart mire megtanulod sztem a csávó nem most kezdte a tanulást szóval neked is lesz benne sok időd ha meg szeretnéd tanulni.
2011. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!