Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki nemtudja a ftc vagy...

Valaki nemtudja a ftc vagy valamilyen tornász e-mail cimét akitől megkérdezhetném hogy holt rendelhetnék tenyérvédőt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy sportszaküzletet.Ugye te sem gondoltad komolyan,hogy valaki meg fogja itt adni neked egy ftc tornász e-mail címét....
2010. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi. hát először nem de mivel nemtaláltam seholsem a neten..:D
2010. dec. 29. 19:57
 3/9 A kérdező kommentje:
és pl milyen boltot?
2010. dec. 29. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok.nem tudom neked ez jó-e,de nézd meg: [link]
2010. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagy ez: [link]
2010. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én ilyenre gondoltam:www.google.hu/imgres?imgurl= [link]
2010. dec. 29. 20:12
 7/9 A kérdező kommentje:
googleba:rings grips:D
2010. dec. 29. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]



Főként személyi jelölő. Bizalommal visszaélő személyt, értékeket irigylő közeli ismerőst jelez, aki mások javain, értékein tolvajkodik, magának akarja megszerezni azokat. Tágabb értelemben egy tolvaj okozta veszteséget, fontos érték elvesztése miatti fájdalmat mutat.

Kapcsolati szempontból: valaki a szerelem ellen van, megpróbálja elvenni és meg akarja szerezni másvalaki párját.


Fordított helyzetben: a tolvaj sikertelen, de lap az értékekvédelmére és a javak megóvására figyelmeztet.

2010. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs a végét nem ide szántam!
2010. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!