Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Zagyva Dorka magyar Rallyverse...

Zagyva Dorka magyar Rallyversenyző nőt 19 éves létére eléggé friss jogsival miért kapták fel ennyire? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb 2 éve még jogsija sem volt. Azért, mert az apjának - Zagyva Lajosnak van pénze és vezetési tehetsége - ezért miért erőltetik rá a lányára Dorkára is ezt a sportot? Ugye Citroën C2R2Max-al kezdett. Aztán jött a Peugeot 208 Rally4 - előbb használt, aztán pedig vadonatúj - ha jól tudom. Most pedig a vadonatúj Ford Fiesta Rally3. Egyik autóval sem ért el semmilyen eredményt. A Peugeot kupában sem tudott soha sem q futamot megnyerni sem. De dobogón se sokszor végzett a Peugeot kupában. Kiesesei, hibái és autótörései - azért nagyobbak - is voltak. Miért támogatják ennyire? Ott van például Vögel Adrienn aki valamit azért már letett az asztalra. Igaz, hogy előbb pályaversenyzésben, de utána azért a Rallyban is a Peugeot kupában stabilan hozott pár jobb eredményt éveken keresztül. És külföldön is ért el azért valamit a Peugeot-tal.

okt. 10. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezhetnéd, hogy Z.D.

-miből versenyzik

-mennyit költ a sportra

-mikor lesznek nagyobb eredményei......

Talán még azt is megkérdezhetnéd és miért nem kézimunka-szakkörbe jár?

Ő dolga.


Én is kérdezek:

Neked ez miért okoz ekkora problémát? 😉

okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem okoz semekkora problémát se. Pusztán kíváncsiságból megkérdeztem. De ennyi.
okt. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!