Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nagyon szorongó emberként...

Nagyon szorongó emberként holnap megyek először boulderezni, van valami tanács?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel megyek, életemben először. Azt tudni kell, hogy diagnosztizáltan szorongásos és depressziós vagyok, viszont le akarom győzni, ezért elhatároztam, hogy megpróbálkozom a régi álmommal, a falmászással.

Cipőt és ziát majd bérlünk ott, ezt megnéztem.


Viszont nagyon félek ettől az egésztől, tudnátok kicsit mesélni? Csak úgy kezdjünk el mászni? És ha nagyon bénázom? Vagy ha egyáltalán nem megy?


júl. 2. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Melegítsetek be nagyon alaposan, és a legtöbb teremben van olyan fal, ahol nincsenek kijelölt utak, hanem szabadon lehet mászni és az általában nagyon könnyű, ott másszatok kicsit. Utána meg keressétek a fehér utaakt és azokkal próbálkozzatok. Ne álljatok más emberek alá és ne másszatok közvetlenül mellettük, ne zavarjátok őket és senkit sem fog érdekelni mit csináltok.
júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!