Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft-ra akarok majd menni...

Airsoft-ra akarok majd menni egyik haverommal, mennyire biztonságos ez?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem mer anyámék ezt komolynak veszik és nagyon le akarnak szoktatni engem róla.

hiába magyarázom nekik hogy van felszerelés meg hasonlók, őket nem lehet meglágyítani semmivel.

azért ez a kérdésem, mert nem akarom hogy balesetem legyen e miatt, azt meg pláne nem hogy az legyen a vége anyámtól hogy "én megmondtam" duma...remélem értitek hogy mire gondolok.


2010. okt. 26. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi az esély, de ellőhetik pl. az ujjad... én múltkor pont egy ilyen fazonnal találkoztam, kicsit én is beijedtem :D
2010. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de egy olyan kis BB lövedék hogy az istenbe tudja leszedni az újját??
2010. okt. 26. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettőt és könnyebbet. Gondolom, jó szögből jókor kell eltalálni. Őszintén szólva nem nagyon feszegettem a témát.
2010. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!