Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol van ez a terem a XIII....

Hol van ez a terem a XIII. Kerületben?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=5BstbEQr5Wo

Ebben a klipben van egy box/ thai box terem... valaki nem tudja hogy üzemel-e még? és Merre van?

Vagy valami, amit tud róla :)


2010. okt. 23. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú bakker,de sz@r szám volt:).Proli a csávó és még hangoztatja is.

Ez a terem 4.ker Káposztásmegyeren van.Lóverseny tér 4.

Van ott K1,box,mma edzés is.

2010. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh köszi a gyors választ! :)

A szám szerintem is egy rakás... De a klip még mindig jobb mint némelyiknek:P De midn1 nem lényeg:D

Ez a terem viszont nekem nagyon messze van... Nem tudsz egy jó termet kezdőnek a Dózsa György Úti metrómegállóhoz közel?

(Én csak a Re-Gym-et találtam...)

2010. okt. 23. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A re-gymnél jobbat nem nagyon fogsz találni,az az egyik legjobb úgy hallottam.

Bár a klipben szerepel Karacs Attila,meg a Tatár is,mert ők is ott edzenek ahol felvették,ők is jók.

A K1 meg a thai box között meg csak annyi a különbség edzésben,hogy k1en nagyobb unciás kesztyűben,meg sípcsont védőben van a bunyó,tehát kisebb a sérülés veszély,kb ennyi.

2010. okt. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor te már jártál ott is? El tudnád mondani h zajlik mondjuk az első alkalom?

Érdekelne, mert ha jön a rossz idő szeretnék vmi benti mozgást találni... és küzdősportot néztem ki magamnak:) Nem karatét, mert nem szeretem, gyerekkoromba próbáltam már:P

2010. okt. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!